Načítavam...

4. krajská výstava poľovníckych trofejí

4. krajská výstava poľovníckych trofejí

7.9.2016 - 9.10.2016

Západoslovenské múzeum v Trnave pripravilo pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja štvrté pokračovanie krajskej výstavy poľovníckych trofejí. Výber z najlepších úlovkov za roky 2015/16 predstaví päť poľovníckych komôr z Dunajskej Stredy, Galanty, Senice, Skalice a Trnavy. Novinkou je tematická sprievodná výstava zameraná na srnca lesného. Okrem nádherných fotografií srncov v prírode autorov Jakuba a Filipa Mrocekovcov, Petra Čubu a Štefana Brunclíka, múzeum zhromaždilo niekoľko zaujímavých abnormalít, ktoré bežne neuvidíte. Výstavu dopĺňajú rezbárske výrobky Dionýza Sárköziho z Lehníc, trofeje Karola Pálfyho, historické grafiky z cyklu Lov na jelene J. E. Ridingera a výtvarné práce žiakov základných škôl v Skalici a Senici, a gymnázia J. Hollého v Trnave.
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí
4. krajská výstava poľovníckych trofejí