Načítavam...

Divadelné predstavenie - Umlčaný potomok

Divadelné predstavenie - Umlčaný potomok
Srdečne vás pozývame na predstavenie divadelnej skupiny Teatro Orlus s názvom Umlčaný potomok.
Hra Umlčaný potomok nás prenesie na koniec 18. storočia, kedy si gróf Jozef Erdödy vzal za druhú manželku dcéru viedenského fiakristu Alžbetu Meyerovú napriek tomu, že táto žena mu nikdy neporodí potomka. V jedno letné ráno sa však osudovo zahľadel do siroty, zámockej slúžky Hanky. Príbeh o vzťahu, z ktorého má vzísť nemanželský potomok sa rozvíja na pozadí dejov na zámku v Hlohovci. Ako to dopadne, to sa návštevníci dozvedia na divadelnej hre prostredníctvom Teatra Orlus v exteriéri prvého nádvoria trnavského múzea.
Predstavenie uvedieme v stredu 10. augusta 2022 o 18,00 hodine na veľkom nádvorí Západoslovenského múzea v Trnave. Vstupné je 5,- eur
V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenie uskutoční v interiéri múzea