Načítavam...

Harmónia hodvábu a skla

Harmónia hodvábu a skla

Autorská výstava Adely Melišekovej Dojčanovej

Narodila sa v Nových Zámkoch a vysokoškolské štúdium absolvovala v Banskej Bystrici, kde študovala aj pod vedením akademického maliara Milana Sokola a prof. Kožuškovej. Venovala sa prevažne kresbe a neskôr, na PF UKF v Nitre zasa maľbe.
V roku 2006 jej učaroval hodváb a od roku 2015 sa venuje aj maľbe na sklo. Svoje diela vystavuje doma i v zahraničí a za tvorbu dostala už niekoľko ocenení. Vytvorila návrh ocenenia a jeho realizáciu pre dva golfové kluby na Slovensku. Od roku 2013 žije, pracuje a tvorí v Trnave, kde poskytuje súkromné lekcie výtvarnej tvorby a arteterapie pre deti, mládež i dospelých.
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla
Harmónia hodvábu a skla