Načítavam...

KEFA - Klauzúrna výstava študentov

KEFA - Klauzúrna výstava študentov
Nová výstava v Západoslovenskom múzeu v Trnave
Absolventi kreatívno-experimentálneho fotografického ateliéru (KEFA) pod vedením
Mgr. et Bc. Lucie Škripcovovej, PhD.
KEFA - Klauzúrna výstava študentov
Vernisáž 7. mája 2019 o 16:00
Výstava potrvá do 23. júna 2019Na výstave môžete vidieť klauzúrne práce študentov kreatívno-experimentálneho fotografického ateliéru (KEFA) z Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Študenti pod vedením Mgr. et Bc. Lucie Škripcovej PhD. si pre Vás pripravili klauzúrnu výstavu fotografií, na ktorej pracovali počas celého školského roka a prezentujú práce, ktoré poukazujú na špecifickú tvorbu každého z autorov. Témy fotografií boli vybrané individuálne autormi a sú vizitkou ich doterajšieho pôsobenia v rámci Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Expozícia obsiahne série fotografií desiatich autorov, v ktorých zanechávajú svoje pocity a myšlienky. Výstava poukazuje na dôležitosť umelecky zameraných predmetov fakulty a taktiež umožňuje študentom prezentovať svoje práce širšej verejnosti.

Vystavujúci študenti: Andrea Blesáková, Anna Ficová, Dominik Mičuda, Katarína Mikušová, Katarína Roobová, Laura Sokolská, Lukáš Patrik, Martin Mazán, Mária Stredanská, Radka Šantová.