Načítavam...

Detský výtvarný ateliér

Detský výtvarný ateliér

3.5.2018 - 21.5.2018

Výstava detí z Detského výtvarného ateliéru pri Súkromnej základnej škole Besst

Miesto: Západoslovenské múzeum v Trnave, Múzejné nám. 3
Termín: od 3. do 21. mája 2018
Výstava je prístupná v rámci otváracích hodín múzea

Trnavský samosprávny kraj, Západoslovenské múzeum v Trnave a Detský výtvarný ateliér pri Súkromnej základnej škole Besst pripravili pre verejnosť výstavu detských prác žiakov prvého až siedmeho ročníka Súkromnej základnej škole Besst. Deti vytvorili diela pod vedením koordinátorky ateliéru PaedDr. Adely Melišekovej Dojčanovej a lektorov: Bc. Evy Vokounovej a Ing. Jozefa Valoviča, v rámci voľnočasových výtvarných aktivít.
Výtvarný ateliér je pilotným projektom SZŠ Besst, ktorý iniciovala skupina spomínaných lektorov, aby podporila vzdelávanie detí v oblasti umenia a kultúry a ich manuálne zručnosti. Ateliér vznikol pre všetky deti, ktoré majú chuť tvoriť a chcú spoznávať rôzne výtvarné techniky, pričom postupne vystriedajú kresbu, maľbu, kašírovanie, linorez a modelovanie. Najdôležitejším poslaním projektu je radosť z tvorby, uvoľnenie a relaxácia detí pri odborne vedenej výtvarnej činnosti.
Detský výtvarný ateliér
Detský výtvarný ateliér
Detský výtvarný ateliér
Detský výtvarný ateliér