Načítavam...

Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár

Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár

30.11.2017 - 14.1.2018

Ľubomír Kolár sa vo svojej výtvarnej tvorbe zaoberá ľudovými motívmi, zobrazuje slovenské tradície, bežný život ľudí žijúcich na vidieku, striedanie ročných období a zvyky. Autora inšpirovali k tvorbe technikou podmaľby na sklo najznámejší slovenskí maliari na sklo - Ferdinand a Alexander Salzmannovci. Výstava v Západoslovenskom múzeu v Trnave v adventnom čase je zameraná najmä na vianočné motívy. Vernisáž výstavy bude vo štvrtok 30. novembra 2017 o 16,00. Výstava potrvá do 14. januára 2018.
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár
Vianoce na skle maľované Ľubomír Kolár