Načítavam...

5. krajská výstava poľovníckych trofejí

5. krajská výstava poľovníckych trofejí

5. krajská výstava poľovníckych trofejí a história rybárstva v Trnave a okolí

Počas jesene si môžete pozrieť piate pokračovanie krajskej výstavy poľovníckych trofejí, ktoré pripravilo Západoslovenské múzeum v Trnave pod záštitou predsedu Trnavského samosprávneho kraja.
Bohatý výber trofejí rôznorodej poľovnej zveri za sezónu 2016/17 predstaví všetkých šesť obvodných poľovníckych komôr z Dunajskej Stredy, Galanty, Piešťan, Senice, Skalice a Trnavy. Medzi nimi nájdete aj najsilnejšiu slovenskú trofej jeleňa vážiacu až 16 kg či regionálne rekordnú trofej muflóna.
Prehliadku trofejí tento rok obohatí výstava pripravená k šesťdesiatemu výročiu založenia Slovenského rybárskeho zväzu MsO Trnava. Okrem historických fotografií určite zaujmú preparáty rýb z celého sveta z dielne Milana Žiaka ako aj ukážka z jeho zbierky historických rybárskych predmetov, z ktorých si pozornosť zaslúži ručne vyrezávaná udica Jána Wericha.
Výstavu oživia výtvarné práce žiakov základných a stredných škôl, ktoré spolu s výtvarnou dielňou pripravilo Trnavské osvetové stredisko.
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí
5. krajská výstava poľovníckych trofejí