Načítavam...

Kurz výroby vianočných slamených ozdôb

Kurz výroby vianočných slamených ozdôb

9.12.2017

V sobotu dňa 9. decembra 2017 o 14,00 hodine sa v priestoroch Západoslovenského múzea v Trnave po prvý raz uskutoční kurz výroby vianočných slamených ozdôb. Kurz bude viesť majster slamienkár Pavol Gregor z Prievidze, ktorý záujemcov naučí techniku špirálového pletenia. Účastníci kurzu si vyrobia vlastné ozdoby zo slamy, ktorými si môžu skrášliť vianočný stromček. Podujatie je určené pre dospelých a deti od 10 rokov. Objednávky osobne alebo na telefónnom čísle 033/5512913. Vstupné je 1,50-€.
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb
Kurz výroby vianočných slamených ozdôb