Načítavam...

Advent v múzeu

Advent v múzeu

3.12.2017

Dňa 3. decembra od 15.00 hod. bude v priestoroch hlavnej budovy múzea prebiehať podujatie s názvom Advent v múzeu. Tohtoročná predvianočná akcia sa bude niesť v duchu 130. výročia narodenia trnavského pekára, cukrára a predovšetkým zberateľa starožitností a ľudového umenia Š. C. Parráka (1887 – 1969). Otvorenie bude na prvom poschodí pri reinštalovanej buste zberateľa, kde si pripomenieme životný príbeh Š. C. Parráka a jeho snahy o zachovanie kultúrneho dedičstva. Následne budú mať návštevníci jedinečnú možnosť objavovať zbierku Š. C. Parráka v rámci komentovanej prehliadky priestorov múzea. Po jej skončení sa môžu občerstviť v štylizovanej cukrárni U Parráka. Záujemcovia si budú môcť zároveň pozrieť prezentáciu o živote a zbierke zberateľa v koncertnej miestnosti. Vianočnú atmosféru podujatia umocnia spevom vianočných kolied členovia detského folklórneho súboru Trnavček. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Advent v múzeu
Advent v múzeu
Advent v múzeu
Advent v múzeu
Advent v múzeu
Advent v múzeu
Advent v múzeu
Advent v múzeu