Načítavam...

Výstava Atelier D O K A : ARCHITEKTÚRA 1992 – 2022

Výstava Atelier D O K A  : ARCHITEKTÚRA 1992 – 2022
od 26. 1. do 26. 3. 2023, iba sprístupnenie, bez vernisáže

Výstava Atelier D O K A : ARCHITEKTÚRA 1992 – 2022 bude prístupná verejnosti od 26. januára 2023 je v Západoslovenskom múzeu v Trnave Dokumentárna výstava predstavuje prostredníctvom fotografií tridsať rokov práce jedného z trnavských architektonických ateliérov, ktoré sa výrazne podieľali aj na trnavských projektoch.
„Atelier DOKA“ bol založený v roku 1992 Ing. arch. Dušanom Dókom. V ateliéri sa v danom období vystriedalo viacero mladých i starších architektov ako stabilných alebo hosťujúcich členov. Architekti sa venovali projektovaniu v oblasti urbanizmu, architektúry, interiéru a dizajnu. Pracovali na návrhoch od štúdií až po realizačné projekty a autorské dozory s dovedením stavieb až do užívania. Predmetom výstavy sú vybrané a ocenené realizované diela ateliéru.
Výstava bude prístupná až do 26. marca 2023.