Načítavam...

Peter Chmela: Fragmenty okamihu

Peter Chmela: Fragmenty okamihu
Srdečne vás pozývame na vernisáž výstavy Peter Chmela: Fragmenty okamihu, ktorá bude v sobotu 1. októbra 2022 o 17,00 v Západoslovenskom múzeu v Trnave, Múzejné námestie č. 3.

Kolekcia vystavených fotografií zachytáva rôzne kúty Slovenska, ale i momenty z ciest po zahraničí. Autor je Trnavčanom známy aj režírovaním divadla Agape, ktoré v deväťdesiatych rokoch predviedlo v Trnave pašijové hry. Od roku 2000 bol riaditeľom Mestskej televízie Trnava. Natočil tri filmy z prostredia Trnavy: Trnava – prvé slobodné kráľovské mesto (2000) Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa v Trnave (2002) a Matkine slzy o Panne Márii Trnavskej (2010). Výstavou v múzeu predstaví svoju fotografickú tvorbu a niekoľko drevených rezbárskych prác.

Výstava potrvá v múzeu do 29. januára 2023