Načítavam...

Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie

Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie s krátkym organovým koncertom Stanislava Šurina

Západoslovenské múzeum v Trnave pokračuje i tento rok s občasnými prehliad­kami nezreštaurovaného priestoru Kostola Nanebovzatia Panny Márie. V piatok 10. júla 2020 privíta návštevníkov po bežných návštevných hodinách o 18,00, ktorí si prezrú interiér kostola spolu s komentárom historičky múzea Mgr. Lucie Duchoňovej. Potom sa v kostole po niekoľkých desiatkach rokov rozoznie hudobný nástroj spätý so sakrálnym interiérom – na organ zahrá ten najpovolanejší odborník – Stanislav Šurin.

Vstup je obmedzený na 70 účastníkov, preto prosíme záujemcov o objednanie.

Vstupné na prehliadku je dobrovoľné

Podujatie je plánované na 60 minút

Objednávky na č. 033 5512 913
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie
Prehliadka Kostola Nanebovzatia Panny Márie