Načítavam...

Kurz tkania na doštičke a krosnách

Kurz tkania na doštičke a krosnách
V Západoslovenskom múzeu v Trnave opäť pokračujeme v kurzoch Školy ľudových remesiel. V sobotu 27. júna sa naučíte tkať na doštičke a krosnách. Pod vedením skúsenej lektorky Evy Švorcovej zo Šamorína si vyrobíte rôznofarebné vzorované pásy na doštičkách. V druhej časti kurzu si vyskúšate ako sa kedysi tkalo na krosnách. Bonusom podujatia budú starobylé tkané textílie, ktoré vystavujeme v rámci zbierkového predmetu mesiaca jún. Počas kurzu budú dodržiavané všetky hygienické predpisy a k dispozícii zabezpečené dezinfekčné prostriedky. Počet účastníkov je obmedzený. Objednávky osobne alebo na telefónnom čísle 033/5512913. Vstup je 3.- €.
Kurz tkania na doštičke a krosnách
Kurz tkania na doštičke a krosnách
Kurz tkania na doštičke a krosnách
Kurz tkania na doštičke a krosnách