Načítavam...

Kurz aranžovania vianočnej ikebany

Kurz aranžovania vianočnej ikebany
Kurz aranžovania vianočnej ikebany pod vedením Tatiany Florišovej V sobotu 30. novembra o 14,00 v Západoslovenskom múzeu, Múzejné nám. 3

Západoslovenské múzeum v Trnave pozýva záujemcov na kurz aranžovanie vianočnej ikebany, ktorý bude viesť Tatiana Florišová, pracovníčka prezentačného oddelenia múzea. Prírodný materiál a ozdoby sú pripravené, záleží na každom účastníkovi, aký typ aranžovania si zvolí. Ikebanu si môžu účastníci kurzu odniesť domov, aby im navodila v domácnosti vianočnú atmosféru. Na kurz je potrebné zahlásiť svoju účasť pre obmedzený počet účastníkov.
Objednávky osobne alebo na tel. čísle 033/ 5512 913
Vstupné 3,-
Kurz aranžovania vianočnej ikebany
Kurz aranžovania vianočnej ikebany
Kurz aranžovania vianočnej ikebany
Kurz aranžovania vianočnej ikebany