Načítavam...

Kurz pletenia z pedigu

Kurz pletenia z pedigu
V sobotu 26. októbra 2019 o 13,00 hodine sa v priestoroch Západoslovenského múzea v Trnave uskutoční kurz pletenia z pedigu. Tento materiál vlastnosťami podobný prútiu má domovinu v juhovýchodnej Ázii, kde z neho vyrábajú nábytok a košíky. Dostupný býva v prírodnom odtieni i mnohých farebných variáciách. Po namočení do vody sa stáva ohybným a ľahko sa z neho upletú rozličné misky, košíky, ale i dekoratívne predmety. Lektorkou podujatia bude Katarína Holubová z Trnavy, ktorá sa tvorbe z tohto netradičného materiálu úspešne venuje už dvanásť rokov. Účastníci kurzu sa oboznámia so základmi pletenia z pedigu. Domov si odnesú svoj vlastnoručne upletený pedigový košík. Objednávky osobne alebo na telefónnom čísle 033/5512913. Vstupné na podujatie je 10 -€.
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu
Kurz pletenia z pedigu